43. osa: Riho Soonik kutsub kõiki Eesti parimaid korvpallureid koondisesse

JAGA:


Õhtulehe korvpallisaates “Viies veerandaeg” on stuudios Õhtulehe ajakirjanikud Ville Arike ja Hindrek Pärg ning külalisena korvpallitreener Riho Soonik, kes kutsub kõiki Eesti parimaid korvpallureid mängima igal võimalusel rahvuskoondise eest. Treener vaatab tagasi lõppenud valiksarjale ning hindab koondise esitust(00.06). Soonik räägib ka uuest valikturniiri süsteemist ning leiab, et see tuleb Eestile pigem kasuks (00.12).
Soonik arvab, et Tiit Sokk peaks enda soovi korral jääma koondise peatreeneriks ning soovitab kõikidel teistel (noor)treeneritel minna välismaale kasvõi abitreeneriks kui võimalik (00.26. Põgusalt räägitakse ka eelseisvast klubihooajast ning Soonik annab hinnangu Tartu Ülikoolile ja BC Kalev/Cramole (00.30.

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised