26. osa: Rocki hapu seis, Õhtulehe ajakirjanik vaidleb vastu Priit Venele

JAGA:


Ajakirjanikud Henry Rull, Ville Arike ja Martin Šmutov võtavad Õhtulehe korvpallisaates Viies Veerandaeg luubi alla Eesti korvpalli meistrivõistluste finaalseeria avamängu BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool/Rocki vahel (0:40) ning jõuavad järeldusele: ega viimaste seis kiita pole. Lisaks räägitakse Euroliiga finaalturniirist(24:49) , kus Šmutov vaidleb julgelt vastu korvpallitreener Priit Vene arvamusele: Euroliiga finaalis suurt mänguklassi polnud.

PAF.com‘i toetatavas panustamisrubriigis tulevad vaatluse alla kolm kohtumist: Eesti meistrivõistluste pronksiseeria kolmas kohtumine TLÜ/Kalevi ja Rapla, Saksamaa liiga veerandfinaali matš Scott Machado leivaisa Oldenburgi ja Ulmi ning Toronto Raptorsi ja Cleveland Cavaliersi vahel. (47:36)

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised