231. osa: Gregor Arbet: sõprusringkonnas oli nali, et vasak käsi on minu jaoks segav faktor

JAGA:


Täna 37. sünnipäeva pidav Gregor Arbet, kes teatas juuni alguses karjääri lõpetamisest, meenutas Õhtulehe podcastis edukat sporditeed. „Viienda veerandaja“ saatejuht on Andres Sõber.

Muuhulgas vaatas duo tagasi 2003. aastale, mil üheskoos Eesti meistriks tuldi. Arbet meenutas, et selle perioodi üks suuremaid võite oli tegelikult see, et ta leidis endale väga head sõbrad Kristjan Kanguri ja Janar Taltsi näol.
Kas Saksamaal ja Kreekas leiba teeninud Arbetil õnnestus oma potentsiaal realiseerida? Kui palju mõjutas tõik, et Arbetil polnud kunagi päris oma agenti?

Kas poeg Geronist tuleb lõpuks veel kõvem mängija kui isa? „Tal on huvi. Kui näen, et see huvi kasvab, siis kindlasti aitame kaasa. Ma ei hakka teda suruma. Ta sai alles paari päeva eest seitsmeseks, küll jõuab neid valikuid veel teha,“ rääkis Arbet.

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Populaarsed

Hiljutised