228. osa: Kregor Hermet: väikese ja rumala ajuga mõtlesin, et võiks hoopis jalgpalli mängida

JAGA:


Korvpallisaates „Viies veerandaeg“ käis saatejuhil Andres Sõbral külas Kregor Hermet.

22aastane ja 204 cm pikkune mängija meenutas, kuidas ta noore poisina Alar Varraku käe alla sattus. „Õnneks olid mu vanemad mõlemad sportliku taustaga – ema korvpallur, isa võrkpallur. Niikuinii kaldusin spordisuunda. Aga kui olin väike, siis ma ei teadnud, kui pikaks kasvan. Väikese ja rumala ajuga mõtlesin, et võiks hoopis jalgpalli mängida. Jumal tänatud, et nii ei läinud. Ega ma ei suutnud otsustada. Panin lipikud lauale ja võtsin pimesi Varraku ja Audentese spordiklubi,“ meenutas Hermet.

Lootustandev mängija rääkis ka sellest, miks ta keskkoolis Audentesest lahkus ja korraks Kohilat esindas. Kuidas jõudis Tallinna poiss Hispaaniasse ja miks ta sealt enne lepingu lõppu tagasi tuli.

Lisaks selgitab Hermet, miks on tema suurimaks unistuseks just Euroliigasse pääsemine!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Populaarsed

Hiljutised