221. osa: Andres Sõber vabandab siiralt Kristian Kullamäe ees. Külas on Ivar Jurtšenko

JAGA:


Korvpallisaates „Viies veerandaeg“ käis saatejuhil Andres Sõbral külas kossuekspert ja ajakirjanik Ivar Jurtšenko. Luubi alla võeti Eesti koondise esimene EM-valikmäng, kus neljapäeval alistati võõrsil Põhja-Makedoonia.

Saate alguses kasutas Jurtšenko kohe võimalust ning viis teema Sõbra piinlikule ennustusele, kus ta jättis Kristian Kullamäe koondise lõplikust valikust ehk 12 mehe seast välja. Lõpuks viskas just Kullamäe makedoonlastele 31 punkti ja oli võidu arhitekt. „Selle ees olen saanud sellised nähavakaid… Olen üritanud talle kaks korda Hispaaniasse helistada, vastu ei võeta. isa küsis ka, miks sa nii teed, Andres? Põhjendan seda sellega, et 64 on varsti ees. Ma unustasin kaks meest ära! Nii Drelli kui ka Kullamäe. Kui see sobib sinu kui professionaalse saatejuhi jaoks, siis ütlen, et ma vabandan siiralt 31 punkti viskaja ees!“ teatas Sõber kohe saate alguses.

Kuidas hindavad Sõber ja Jurtšenko koondise uue peatreeneri ehk Jukka Toijala senist tööd? Keda peaks lisaks Kullamäele veel esile tõstma? Miks jäid 12 seast välja just Kaspar Treier ja Tanel Kurbas? Selgub, et kahvatult esinenud Janari Jõesaart segab vigastus.

Kuula põnevat diskussooni kahe erineva põlvkonna korvpallispetsialistide vahel!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Populaarsed

Hiljutised