214. osa: Sõbra suur debüüt saatejuhina! Külas on korvpallikuningas Müürsepp

JAGA:


Õhtulehe korvpallisaade „Viies veerandaeg“ on väikeselt pausilt tagasi uue hingamisega. Saatejuhina debüteerib legendaarne ja värvikas korvpallitreener Andres Sõber, kelle mõttelend ei tohiks külmaks jätta mitte kedagi.

Avasaates tuleb Sõbrale külla ainsa eestlasena NBAsse murdnud Martin Müürsepp. Duo vaatab ette alanud korvpalliaastale ja püüab kuulajatele selgitada, mida ilusat võib Eestile tuua uus koondise peatreener Jukka Toijala. Kas Kristjan Kangur tuleb noorematele meestele appi? Kelle koht koondises on kindel? „Mitte kellelgi, sest siin pole praegu ühtegi Müürseppa,“ teatab Martin oma vana treeneri küsimuse peale.

Muuhulgas annab Müüsrepp hinnangu NBA-le ja sealsele paljuräägitud olematule kaitsele. Oma endist koduklubi Dallas Mavericksi peab ta aga hetke kõige säravamaks tiimiks. Kuidas on ookeanitagune korvpall aastate jooksul muutunud? Kas omaaegne tippvormis Mürka saaks tänapäeva NBAs hakkama?

Suure ülistuskõne saavad legendilt Euroliiga ja Leedu korvpallifenomen! Millises vallas võiks areneda aga Eesti-Läti liiga? Selgub, mis muudaks antud tšempionaadi tõsiseltvõetavamaks. Tänavuse hooaegade kaotustes süüdistab Müürsepp tihti ennast: „Mängijad on lollid, aga treener veel lollim.“ Sõber küsib konkreetselt: „Martin, kas sa oled hea treener?“ Vastust kuuleb saates!

Sõber ja Müürsepp meenutavad ka aastakümnete taha jäävad aega, kui just Andres väikesest Martinist korvpallurit voolis. Arutletakse teemal, kui palju tuleks lastele anda piitsa ja kui palju präänikut. Saate lõpus selgub, kellest võib saada Eesti korvpalli uus Müürsepp!

Hüva kuulamist.

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Populaarsed

Hiljutised