213. osa: Eesti korvpalli suur vahekokkuvõte koos Siim Raudlaga: kes on põrunud, kes õnnestunud?

JAGA:


Õhtulehe korvpallisaates “Viies veerandaeg” oli ajakirjanikel Henry Läänel ja Jarmo Jagomäel külas Siim Raudla.

Vestluse esimeses pooles olid põhjalikult luubi all kõik Eesti-Läti liigas mängivad Maarjamaa klubid. Millised head ja vead erinevaid klubisid vaevavad? Kes on mängijatest enim üllatanud? Kas Rakvere Tarvas jätkab sama bravuurikalt? Miks komistavad võistkonnad alatasa ühe reha otsa?

Lisaks vaadatakse otsa piiri taga mängivatele eestlastele. Mida arvata Itaalia kõrgliigas pallivatest Henri Drellist ja Siim-Sander Venest. Kas Kaspar Treier võiks juba veebruaris koondises tähtsas rollis olla? Miks on Jaan Puidetil käsi kipsis? Kas Norras mängitakse ka korvpalli?

Nendele ja paljudele teistele küsimustele saab vastuse saatest, lisaks avab Raudla kuluaaride taga toimuvat elu. Kavas on ka Coolbeti panustamisrubriik.

213. “Viies veerandaeg” oli ka teatud mõttes ajalooline. Miks? Selgub saates lõpus!

Head kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Populaarsed

Hiljutised