192. osa: Kaspar Kitsing: paljude korvpallurite arvates on mul tippu jõudmiseks kõik vajalik olemas

JAGA:


Õhtulehe korvpallisaates “Viies veerandaeg” oli sel korral Jarmo Jagomäel ja Henry Läänel külas noormängija Kaspar Kitsing.

Ülehomme 18. sünnipäeva tähistav Kitsing läks Itaaliasse korvpalliharidust omandama juba neli aastat tagasi. Kuidas ta tee Saapamaale leidis? Kui raske oli uues keskkonnas kohaneda? Millist võitlust tuli koha eest päikese all pidada? Missuguse kogemuse pakkus Trento esindusmeeskonnaga treenimine ja mängimine? Miks ta meistriliiga klubist lahkus?

Tuleval hooajal pallib Kitsing Itaalia esiliigas Forlis. Miks valik just selle klubi kasuks langes? Milliste ootustega ta hooajale vastu läheb? Kui suurt rolli talle lubati?

Nendele ja paljudele teistele põnevatele küsimustele saab vastus saatest! Muuhulgas tuleb juttu sellest, miks Kitsing jalgpallile korvpalli eelistas ning millest noormees unistab.

Head kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised