187. osa: Otse Amsterdamist! Rannar Raap 3×3 MMist, Pärnu olukorrast ja nooreks veteraniks olemisest

JAGA:


Õhtulehe korvpallisaade “Viies veerandaeg” läks ajaloos esimest korda eetrisse välismaalt. Täpsemalt Amsterdamist, kus toimub 3×3 korvpalli MM. Ajakirjanike Jarmo Jagomägi ja Ats Kuldkepiga istus maha Eesti koondislane Rannar Raap (27).

Muuhulgas rääkis Raap, kui üllatunud ta treener Siim Raudla esitatud koondisekutse üle oli. Ta tunnistas, et kui Eestis leiduks raha, oleks ta nõus kolm-kolme vastu mängima aasta ringi.

Lisaks rääkis Pärnu Sadamaga kevadel elu esimese täiskasvanute Eesti meistrivõistluste medali võitnud Raap, mis toimub Pärnu korvpallis praegu, millised asjaolud võisid talle saatuslikuks saada päris tippu jõudmisele ja kuidas ta suutis kevadel platsil liikuda uuesti nagu 20aastane.

Saatest ei puudunud ka Coolbeti panustamisrubriik. Head kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Populaarsed

Hiljutised