159. osa: Üllar Kerde: olen 45 aasta jooksul näinud kuut arengukava, kas seniseid on ellu viidud?

JAGA:


Õhtulehe korvpallisaates “Viies veerandaeg” oli sel nädalal külaliseks endine Eesti koondise peatreener Üllar Kerde, saadet juhtisid Ville Arike ja Jarmo Jagomägi.

Et viimase nädala jooksul pidas Eesti koondis kaks järjekordset MM-valikmatši, võtsime vaatluse alla nii mängud kui nende kaudu ka meie meeste korvpalli olukorra üldisemalt. Juttu tuli hiljuti avalikustatud arengukavast ning Kerde rõhutas varasematele samalaadsetele plaanidele viidates, et kontrolli alla tuleb võtta ka kava elluviimine.

Kerde analüüsis, miks jääb Eesti praegu oma viimastest vastastest Gruusiast ja Saksamaast maha ning kas on lootust aastaks 2025 püstitatud eesmärgi – koht Euroopa kaheksa parema seas – täitmiseks.

Saatest ei puudu ka Coolbeti panustamisrubriik. Head kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Populaarsed

Hiljutised