Tulevikusaade #4: reaalsusloome masterdamine algab otsusest võtta vastutus

JAGA:

Teie ees on neljas osa Telegrami 10. sünnipäevale pühendatud saatesarjast, mis keskendub tulevikule. Ja mitte sellele düstoopilisele tulevikule, mida nii peavoolumeedia kui ka alternatiivmeedia üksteise võidu eri nurkade alt maalivad, vaid positiivsele tulevikule. Kui mõte loob maailma, siis millist maailma oleme me võimelised looma positiivsete mõtetega?

 

Sel korral räägime reaalsusloome praktikast – kas oma reaalsust on võimalik tõepoolest ise luua? Ja kuidas see käib? Meie külalised toovad näideid oma elust, kuidas nad on hoolimata ekspertide arvamusest, et “meditsiin siin enam aidata ei saa”, võtnud vastutuse elu ja tervise eest enda kätte ja tervenenud/tervendanud arstide abita.

Telegrami loojate Mariann Joonase ja Hando Tõnumaaga vestlevad toitumise abil multiskleroosist paranenud biohäkker, autor ja terviseuurija Andri Peetso ning oma lapse elu arstide abita päästnud teadliku loomise uurija Janika Veski.

 

Vaata täispikka saadet:

www.telegram.ee/vaimsus/tulevikusaade-4-reaalsusloome-masterdamine-algab-otsusest-votta-vastutus

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Hiljutised