Facebooki-live (12.03.24): Meenutame läbi huumori – 4 aastat “Koroonapeost” + aitab kollektiivsest sõjahi(r)must

JAGA:

12. märtsil möödus täpselt neli aastat Telegrami esimesest Facebooki live´ist nimega “Koroonapidu“, mis sai tormilise vastukaja osaliseks – nimelt jagunesid vaatajad/kuulajad kaheks: 1) need, kes sarnaselt meiega ei kartnud ja 2) need, kes tundsid “pandeemia” ees kabuhirmu.

Samal päeval oli Eestis välja kuulutatud “eriolukord”, kuna eelmisel päeval nimetas WHO SARS-CoV-2 leviku pandeemiaks ja Eestis oli positiivseid PCR-testi tulemusi (mis ei võrdu 17 haige inimesega) tervelt 17! Meie sõnum ses esimeses live´is oli: “Hirm on ohtlikum kui koroonaviirus ise”.

 

Vaatasime, mis neli aastat tagasi toimus, koroonakroonika.ee abil: koroonakroonika.ee/2020-03/.

Samuti rääkisime sõjahirmust ja-himust, sest kahjuks valitsus ja riigikogu on täis sõjaõhutajaid, ühe erandiga (Varro Vooglaid). Tähelepanu sai ka Elektrilevi kurioosum – nimelt on jaanuaris paljudel inimestel poole suurem arve kui detsembris või veebruaris.

Vaata live´i järgi siit:

www.telegram.ee/eesti/facebooki-live-12-03-24-meenutame-labi-huumori-4-aastat-koroonapeost-aitab-kollektiivsest-sojahirmust

 

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Populaarsed

Hiljutised