FB-live (2.04.24): sõja(hirmu)teemalise küsitluse tulemused – kolmandikku kokkumäng hirmutab, kolmandikku rahustab

JAGA:

2. aprillil tegime Facebooki otsesaates kokkuvõtte möödunud nädalal välja kuulutatud lugejaküsitlusest “Kas sina kardad sõda ja mida mõiste “sõda” sinu jaoks üldse tähendab?” ning arutasime sekka ka teiste päevakajaliste teemade üle, nagu näiteks katse tühistada PhD Rea Rausi Eesti Ekspressi veergudel.

 

Mida arvad sina, hea lugeja/vaataja – kuidas luua reaalsust, kus sõjal pole kohta? Tervelt 61% küsitlusele vastajatest sõja jõudmist siia ei karda või pigem ei karda. Vaid ca 10% oli neid, kelle jaoks sõda on “päris”, mis siis tõlkes tähendab seda, et sõjad ei ole nende jaoks geopoliitilised kokkumängud, kus niiditõmbajaks võib teiste hulgas olla ka sõjatööstus. Idee kokkumängust ise kolmandikku vastajatest pigem hirmutab, kolmandikku pigem rahustab ja kolmandik vastajatest ei osanud öelda.

Vaata live´i järgi siit:

www.telegram.ee/eesti/fb-live-2-04-24-sojahirmuteemalise-kusitluse-tulemused-kolmandikku-kokkumang-hirmutab-kolmandikku-rahustab

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Populaarsed

Hiljutised