Telegrami Podcast #85: Mis on NPC-teooria? (külas John Le Bon) (EESTI KEELES)

JAGA:

Möödunud aasta novembris esines Telegrami konverentsil “Tuleviku Foorum” teiste hulgas ka Austraalia uurija John Le Bon, kellega mõned päevad enne konverentsi salvestasime 2 erineva temaatikaga podcasti. Neist esimene – “Mis on NPC-teooria?” – on nüüd teie ees.

Le Bon lõpetas 2011. aastal Monashi ülikoolis (Melbourne’is) kunstide bakalaureusekraadi filosoofia erialal, kusjuures kõrvalerialaks oli hiina keel. Omal käel on ta põhjalikult tudeerinud ka reaalteadusi ning enne vabakutseliseks uurijaks hakkamist töötas ta näiteks eduka kindlustusagendina (mille käigus ta avastaski esimesed inimestele peale surutud valed).

Igasse teemasse süveneb John põhjalikult ja võib kuude viisi teadusuuringutes, raamatutes ja isegi sündmuspaikadel kohapeal tuhnida, enne kui oma värsked teadmised artiklisse või videosse valab. Oleme mitmeid neist avaldanud eestikeelsena ka Telegram.ee-s ning meie 2022. aasta suvine podcast “Kas 200 aastat tagasi toimus restart?” Johniga oli üks aasta vaadatumaid.

 

JLB jagab mõningaid oma töid ka Youtube’i kanalil, kuid kodulehelt johnlebon.com leiab põhjalikumaid artikleid ja videoid, mis on mõeldud valdavalt tellijatele ehk siseringile, kellest on aastate jooksul välja kogunenud ühtehoidev (uurijate) kogukond. Lisaks veab ta Redditis populaarset sub-Redditit “Conspiracy NOPOL” (poliitikavaba vandenõukanal), kus on üle 60 000 liikme.

 

Värskes podcastis räägime Johniga NPC (non player character/tühimängija) teooriast:

  • Kas valdav enamus inimkonnast üldse omab omi mõtteid või liiguvad nad ringi kui programmeeritud robotid.
  • Mida ütleb teadus? Mida räägivad objektiivsed faktid?
  • Mida on meil õppida plaandeemiast?
  • Kui valitsused ütleksid, et Valge Maja kohal on nähtamatu UFO ja tulnukad on kohal… Sina neid ei näe, aga “eksperdid“ ja “teadlased“ näevad… Kas massid jääksid seda uskuma?
  • Kui NPC teooria vastab tõele, siis mida me saame selle teadmisega peale hakata?

 

Esimene pool saatest on vabalt vaadatav/kuulatav kõigile:

 

 

Täispikk saade MINU TELEGRAMI tellijatele:

www.telegram.ee/nwo/telegrami-podcast-85-mis-on-npc-teooria-kulas-john-le-bon

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Populaarsed

Hiljutised