Telegrami FB-live (30.11.23): Riigikogugulased WHO poolt ja vastu, uudiseid Eestist ja mujal maailmast, seeneraamat

JAGA:

30. novembri Facebooki live´is vaatasime üle värsked uudised: Riigikogu ja WHO vahelised jagelusedkaitseväe kaotus kohtus seoses järjekordse vaktsineerimissurve juhtumiga ning nii mõndagi ka laiast maailmast.

 

Lisaks tuletasime meelde, et juba alates 1. detsembrist toimub Telegram.ee hinnakirjas muudatus:

Alates 1. detsembrist 2023 hakkab üks artikkel maksma 3,30€ ja kuutasu tõuseb 10.88€ peale. Aastamaks 50€ jääb veel detsembrikuus samaks, et soovijad saaksid vajadusel oma kuupõhise paketi soodsama aastapaketi vastu vahetada. Uuel aastal tõuseb aastapakett ca 100 euro peale.

Aga meil on üks hea üllatus ka! 🍄Aasta viimase tellimiskampaania raames on meil taaskord rõõm teha koostööd kirjastusega Reval Buch — igaüks, kes ajavahemikus 22. novembrist kuni 15. detsembrini 2023 tellib Minu Telegrami 1 aasta paketi (50€), saab Reval Buchilt kingituseks värskelt ilmunud üle-maailmse bestselleri “Fantastilised seened” (“Fantastic Fungi”), mis maksab raamatupoodides 34€.

 

🍄 TEE OMA TELLIMUS SIIN.

 

VAATA LIVE SIIN:

www.telegram.ee/ajaviide/telegrami-fb-live-riigikogugulased-who-poolt-ja-vastu-uudiseid-eestist-ja-mujal-maailmast-seeneraamat

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Populaarsed

Hiljutised