Facebooki-live (19.02.24): Eesti esimene positiivne meeleavaldus: näitame valitsusele ette, kuidas üksteise õiguste eest seista!

JAGA:

Tänane Telegram.ee hoogne Facebooki-live keskendus laupäeval, 24. veebruaril kell 15 Tallinnas toimuvale meeleavaldusele nimega Terve Eesti Toetusavaldus, kus seisame kõik koos üksteise õiguste eest olla kuuldud, nähtud ja arvestatud.

 

Sa soovid, et valitsus kuulaks sind teemadel:

  • Automaks ja teised maksud?
  • Pankade maksustamine rahva maksukoormuse tõstmise asemel?
  • Sõnavabadus?
  • WHO tervise-eeskirjade muudatused ja pandeemialeping?
  • jne?

Kõige rohkem tuleb inimesi kokku mitte siis, kui seisame igaüks kitsalt ainult enda teema eest, vaid siis, kui me seisame kõik koos üksteise õiguste eest!

Saates tuleb muuhulgas juttu ka sellest, miks soovitab kõigil toetusavaldusel osaleda legendaarne kirjanik Jüri Lina, miks tulla meeleavaldusele isegi siis kui sa ei julge ja Telegram.ee tellijatele mõeldud uuest igakuisest Zoom-kõnest – siin saad märku anda, mis kellaaeg sulle sel neljapäeval kõige paremini sobiks!

Vaata tänast live´i järgi siit:

www.telegram.ee/eesti/facebooki-live-19-02-24-eesti-esimene-positiivne-meeleavaldus-naitame-valitsusele-kuidas-uksteise-oiguste-eest-seista

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Populaarsed

Hiljutised