Facebooki-live (01.03.24): Lanno comeback, sõjaprintsessi kõrvale on kerkinud EKRE sõjajumalad + rahu sinu sees!

JAGA:

1. märtsi Facebooki live´is rääkisime koroonaterrorist Üllar Lanno maandumisest järjekordsele tervisega seotud ametikohale — nimelt sai koroona-ajal rahvale maske ja vaktsiine peale surunud hoolivast kodanikust Narva haigla juht

 

Lisaks mängisime ette paar saatelõiku Martin ja Mart Helme saatest “Räägime asjast” (ca 50. minutist) ja Varro Vooglaiu iga-reedesest live´ist (1:02:54) ning võrdlesime samasse fraktsiooni kuuluvate meeste totaalselt erinevat vaadet Gaza konfliktile ja lastetapule.

Rääkisime ka sõjahirmust, millega soovitame kõigil tegeleda, sest head kriisi ei saa raisku lasta. Kui sul on sõjahirm, siis soovitame lugeda Merle Martinsoni artiklit. Ja muidugi kõige olulisem – ümbritse end inimestega, kes tunnevad sinust vähem hirmu, sest julgus on nakkav! Ja lisaks pane lihtsalt kõik ekraanid ja uudised kinni, sest sinu enda sisemine rahu on kõige tähtsam.

 

Liitu Telegramiga:

www.telegram.ee/kampaania8

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Populaarsed

Hiljutised