#87: Riik on nagu vähkkasvaja ja reeglina lõppeb see patsiendi surmaga (külas Risto Rossar)

JAGA:

“Riigi osakaal majanduses on liiga suur ja ilma riigita on võimalik ka probleeme lahendada,” leiab ettevõtja, Insly asutaja ja Bitcoini entusiast Risto Rossar, kelle kutsusime oma stuudiosse külla jätkuna menukale ettekandele “Raha kui ühiskonna tervise indikaator” Telegrami konverentsil möödunud aasta novembris. Nimelt leidsid konverentsi külastajad, et just Ristot tahaksid nad veel ja veel kuulata.

 

Kuna konverentsil mainis üle 20 aasta ettevõtjakogemusega Rossar meile, et ühiskond toimiks suures osas ka ilma riigita ja maksude maksmine peaks olema vabatahtlik, siis soovisime nende intrigeerivate mõtete kohta rohkem teada saada. Lisaks rääkisime kullast, Bitcoinist, Covidi ajal toimunud rahatrüki tulemusena saabunud inflatsioonist ja laiemast pildist majanduses.

 

Täispikk video:

www.telegram.ee/eesti/telegrami-podcast-87-riik-on-nagu-vahkkasvaja-ja-reeglina-loppeb-see-patsiendi-surmaga-kulas-risto-rossar

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Populaarsed

Hiljutised