Priit Suluste – merenduse õppimine viis vesijalgratta arendamiseni

JAGA:


TalTech Tasku on taaskord eetris Kuressaare Kolledžist Saaremaal. Seekord on külaliseks meretehnika ja väikelaevaehituse tudeng, meretehnoloogia kompententsikeskuse katsespetsialist, endine võistlussportlane ja praegune tennistreener Priit Suluste.

Saates tuleb juttu sellest, kuidas jõudis endine Saaremaa meister tennises peale kuue-aastast õppimise pausi hoopis merenduseni. “Lõppude lõpuks on oluline see, et igaüks leiaks selle, mis neid kõnetab. Vastu tahtmist ei ole vaja midagi õppida,” selgitab Priit oma otsust võtta peale gümnaasiumi lõpetamist aeg maha, et teha enda jaoks õige eriala valik.

Põline saarlane ja kahe lapse isa jagab, miks on Saaremaa suurepärane koht nii karjääri tegemiseks, õppimiseks, kui laste ka kasvatamiseks.

Samuti räägib Priit lähemalt oma põnevast lõputööst, milleks on vesijalgratta projekteerimine. Tema eesmärk on osaleda rahvusvahelisel võistlusel, kus osalevad ka teised ülikoolid.

Mis on erinevus tavalise, lõõgastust pakkuva vesijalgratta ning sooritusele suunatud jalgratta vahel ning millisele võistlusele Priit plaanib minna?

Kuula tõsiselt huvitavat saadet!

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Hiljutised