TalTech Taskus | Ago Luberg: teadus ütleb, et kõik suudavad programmeerida

JAGA:


TalTech Taskus külaliseks on informaatika bakalaureuseõppekava programmijuht Ago Luberg.

Ago on tudengite poolt kõrgelt hinnatud õppejõud ja pälvinud mitmeid auhindu parima õppejõu ja programmijuhina. Tema kirg oma eriala vastu on nakatanud ka tema ümber olevaid tudengeid, muutes ta tõeliseks oma ala fänniks.

Seekord sukeldume IT-maailma ning uurime, kuidas Ago jõudis oma alani ja miks ta otsustas oma teadmisi jagada just TalTechis. Küsime temalt, mida igaüks peaks IT-st teadma ja arutame levinud müüte IT-eriala kohta ning kuidas need võivad mõjutada noorte otsuseid edasiõppimisel.

Ago räägib meile ka informaatika õppekava uuendustest, sealhulgas tehisintellekti lisamisest õppekavasse ning kuidas see mõjutab programmeerimist nii praegu kui tulevikus.

Samuti uurime, kuidas Ago on suutnud luua endale tõelised fännid tudengite seas, kes kannavad uhkusega tema tsitaatidega kleepsusid oma sülearvutitel.

Lõpetuseks heidame pilgu Ago elule väljaspool ülikooli, kus ta on abikaasa ja kolme lapse isa ning uurime, kuidas ta suudab kõike seda hallata, säilitades samas positiivse ja sõbraliku suhtumise.

Kuula seda inspireerivat vestlust ja saa teada, kuidas Ago Luberg aitab kujundada tuleviku IT-talente!

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Populaarsed

Hiljutised