TalTech Talk| Miia Mänd: karjääripööre IT valdkonda

JAGA:


TalTech Taskus külaliseks on Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse ärianalüütik ja TalTechi IT analüüsi ja kavandamise magistriõppekava cum laude lõpetanu Miia Mänd.

Miia on karjääripööraja, kes läbis märkimisväärse professionaalse muutuse, minnes haldusjuhtimisest IT valdkonda. Selles saates räägib Miia oma teekonnast TalTechi, magistritöö praktilisest kasust töös ning jagab, kuidas õppimine ja karjäärivahetus on tema elu mõjutanud.

Ta toob välja, miks humanitaarid võivad edukalt IT-s hakkama saada ja kuidas magistriõppekava “Infosüsteemide analüüs ja kavandamine” on avatud kõigile, kes soovivad IT-teadmisi oma töö parendamiseks kasutada.

Miia lugu on julgustav näide pidevast õppimisest ja eneseületusest, mis inspireerib igaüht, kes kaalub karjäärimuutust või soovib IT-valdkonnas edasi liikuda.

Kuula tõsiselt huvitavat saadet!

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Populaarsed

Hiljutised