#10 vaimne tervis: “Kiusamine – väsimatu vaenlane, kellest lahti ei saa?”

JAGA:


Saates on külas kiusuennetaja ja KIVA tegevjuht Triin Toomesaar ning Grete Kull, kes on ise kogenud 7a koolikiusamist ning nüüd on tal südameasjaks selle eest võidelda ning ise panustada sellesse, et teised seda kogema ei peaks.

Külalistega vestleb Kristina Laurits.

Saates räägime:
– Miks hakatakse kiusama? Mis on kiusamine?
– Kuidas kiusaja saab iseennast aidata?
– Kuidas kiusatav saab abi?
– Millised tagajärjed on kiusamisel?

Lisainfot vaimse tervise ja kiusuennetuse kohta leiad: peaasi.ee, lasteabi.ee, suurimjulgus.ee ja teeviit.ee

Kui soovid Teeviida tegemistega rohkem kursis olla, siis külasta meid Facebookis ja Instagramis.

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

Veel

Podcast Teeviit Tulevikku
Podcast Teeviit Tulevikkuhttps://www.teeviit.ee/
Tere tulemast kuulama podcastide sarja “Teeviit tulevikku!”, mille toob teieni noorteinfoportaal Teeviit. Saadetes jagame noortele olulist ja vajaliku infot iga noore jaoks lihtsasti kättesaadaval viisil. Kui soovid meie tegemistega rohkem kursis olla, siis viska pilk peale meie kodulehele www.teeviit.ee või külasta meid Facebookis ja Instagramis. Teeviit podcastid valmivad Haridus- ja Teadusministeeriumi, Haridus- ja Noorteameti ja Euroopa Sotsiaalfondi toel ning on rahastatud „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ programmi raames.

Hiljutised