#5 DiscoverEU suvi 2023 | Rail Baltic "Rongid teevad comeback'i"

JAGA:


Saates külas üliõpilased Reti Eedra ja Mirtel Org, kes jagavad oma suviseid reisikogemusi DiscoverEU programmi raames! Noored avastasid Euroopa mitmekesisust ja õppisid tundma selle kultuuripärandit ja ajalugu. Vestlust juhib Gertu Paavel. Vaata kindlasti ka DiscoverEU 2022 suve episoodi siin: www.youtube.com/watch?v=hM49rr5ZP9s

Teeviit Tulevikku podcastide sari reisimisest, rongidest ja karjäärist raudteesektoris! “Rongid teevad comeback’i” sari valmib koostöös Rail Baltic Estoniaga.

Kui soovid Teeviida tegemistega rohkem kursis olla, siis külasta meid Facebookis, Instagramis ja TikTokis

Veel

Podcast Teeviit Tulevikku
Podcast Teeviit Tulevikkuhttps://www.teeviit.ee/
Tere tulemast kuulama podcastide sarja “Teeviit tulevikku!”, mille toob teieni noorteinfoportaal Teeviit. Saadetes jagame noortele olulist ja vajaliku infot iga noore jaoks lihtsasti kättesaadaval viisil. Kui soovid meie tegemistega rohkem kursis olla, siis viska pilk peale meie kodulehele www.teeviit.ee või külasta meid Facebookis ja Instagramis. Teeviit podcastid valmivad Haridus- ja Teadusministeeriumi, Haridus- ja Noorteameti ja Euroopa Sotsiaalfondi toel ning on rahastatud „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ programmi raames.

Hiljutised