214. saade: Inglismaa kolmanda liiga klubid jääksid Premium liigas igal juhul medalita

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa tõmbab seekord alustuseks hoogsaid paralleele, keskendub seejärel Premium liiga topeltvooru tähe all möödunud ja suuri üllatusi pakkunud nädalale ning teeb kiire ennustuse ka Tipneri karikasarja poolfinaalide osas. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Tõmbame paralleeli – kas League One’i keskmikud mängiksid Premium liigas medalitele? Värskelt Inglismaal neid vaatamas käinud Järvela arvab, et ei mängiks! Aga kuhu paigutub sel skaalal näiteks Iirimaa liiga?

Harju sai hooaja esimese võidu, üllatades Levadiat. Aga kas siis ikkagi oli penalti või poleks pidanud olema? Ja mil moel näitavad numbrid, et Levadia ei peaks üldse nii edukas olema nagu ta tegelikult on?

Pika mõõna lõpetas ka Paide, saades jagu oma krüptoniidist Kuressaarest. Kas nüüd läheb lend kõrgemaks? Sama pulga peal olev Nõmme Kalju ei saa end seevastu kuidagi käima, mängus Floraga joosti sootuks lati alt läbi. Pärnu Vaprus alistas võõrsil Transi, ent kas saame enam üldse üllatusest rääkida? Mis vaevab endiselt Tartu Tammekat?

Saate viimases osas vaatame ette Tipneri karikavõistluste poolfinaalidele, mida lisaks seal mängivatele Florale, Tammekale, Transile ja Tabasalule jälgib väga suure ärevusega ka Nõmme Kalju, kelle viimane “päris” euromäng jääb juba Metallica kontserdi aegadesse. Poolfinaalidega tehakse algust ka Meistrite liigas, peagi läheb käima ka kodune tüdrukute U17 finaalturniir.

Saatekava:

00:00 Järvela lennukad võrdlused
08:00 Premium liiga tase
13:00 Harju-Levadia
19:15 Põnevad numbrid
24:20 Kuressaare-Paide
28:35 Flora-Kalju
36:20 Trans-Vaprus
38:25 Kalev-Tammeka
40:00 Karikaennustus, Meistrite liiga, U17

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised