264. saade: Pole põhjust muretsemiseks: eelmine hooaeg on tagasi!

JAGA:


Saatele annab hoogu Coolbet.
www.coolbet.com/

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske saade keskendub Premium liigale, kuid põikab ka välismaale, kus selgitati Meistrite liiga poolfinaliste ja El Clasico dramaatiline lõpplahendus riputas kuldmedalid Real Madridi kaela. Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Markus Jürgenson ja Ott Järvela.

Levadia kaotas esimest korda punkte. Kas Curro Torres lõikas algkoosseisus vahetusi tehes näppu? Mida arvata 33. minutil mehe väljavahetamisest? Paide on küll endiselt teine, aga lõikas ka Tammeka vastu valusalt näppu. Või on tartlased hoopis nii head?

Flora ja Kalju pidasid maha derbi, mis oli derbi nime väärt. Võtmetegelaseks kerkis Promise David, kelle osas tuleb Kaljul suvel tõenäoliselt lahendada keeruline küsimus. Narva Transil ja Nõmme Unitedil on mõlemal muresid, ühel ühes ja teisel teises väljaku osas.

Meistrite liigas löödi enneolematu hulk väravaid. Hispaanias otsustas Jude Bellingham meistritiitli saatuse ja Manchester United lahkus Inglismaa karikavõistluste poolfinaalis platsilt ametlikult võitja, ent tegelikult kaotajana.

Saatekava:

00:00 Rabajooksul käidud?
07:00 Kas Levadia hoog sai otsa?
22:00 Paide laev käib üles-alla
38:00 Promise David tassib Kaljut
52:00 Trans sai Kuressaares sauna
01:00:00 Miks United väravaid ei löö?
01:11:00 Meistrite liigas paugutati
01:19:00 Bellingham otsustab asju
01:26:30 Manchester Unitedi häbi
01:29:00 Ennustused

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised