275. saade: Inglismaa eduretsept – ära kuula möla!

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värskes osas võtame jutuks EM-i neli esimest kaheksandikfinaali. Miks Itaalia põrus ja kuhu võib jõuda Inglismaa? Ära ei maksa unustada ka Premium liigat. Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Ott Järvela ja Markus Jürgenson.

Kolmandat EM-i järjest sõidab tiitlikaitsja koju juba neljanda mängu järel. Kas Itaaliale sai saatuslikuks treeneri kehv töö või kesine mängijatevalik? Kas Inglismaa peatreener Gareth Southgate ja kogu koondis väärivad nuuti, mida kodumaal neile antakse?

Gruusia, Taani ja Slovakkia tõestasid väljakukkumisest hoolimata, et Euroopa keskmine tase on väga kõrge. Hispaania ja Saksamaa näitasid klassi, aga kumb omavahelises madinas peale jääb?

Premium liigas said viigipunkti mõlemad Nõmme klubid, aga need maitsesid väga erinevalt. Miks ei ole mõtet enne mängu suuri sõnu teha ja kuidas see võib kätte maksta? Kuidas mõjutavad kaks suurt lahkujat Nõmme Kaljut? Paide saatis kaks meest minema, aga kas ja keda asemele tuuakse?

Saatekava:

00:00 Jürgensoni muhk!
03:00 Itaalia lendas välja
20:40 Bellingham ja Inglismaa
40:00 Hispaania näitas võimu
51:00 Kas Taanile tehti liiga?
01:05:00 Kalju suured muutused
01:17:00 Unitedil hakkab looma?
01:28:00 Jürgenson tuleb järele

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised