262. saade: Vassiljevi küsimus. On täiesti selge, millist otsust Eesti jalgpall juhatuselt ootab

JAGA:


Saatele annab hoogu Coolbet.
www.coolbet.com/

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa tahaks keskenduda märksa rohkem jalgpallijutule, aga peatähelepanu röövib paratamatult Konstantin Vassiljevi personaalteema. Lisaks räägime rahast, intervjuude andmisest ja Premium liigast ikkagi ka. Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Ott Järvela ja Markus Jürgenson.

Konstantin Vassiljevi järjekordsed väljaütlemised Ukraina ja Venemaa teemadel on avalikkuse tagajalgadele ajanud. Eesti Jalgpalli Liidu juhatusel on lõpuks aeg teha otsuseid, mitte veeretada seda kellegi teise kaela.

Teeme klaarimaks selle, kuidas Eesti klubid alaliidu abiga laenu saavad. Kas Oliver Jürgensiga seoses on tõesti alanud vaikiv ajastu või tasuks enne selliste süüdistuste pildumist tagamaadesse süveneda?

Premium liigas põrutab võimsal kursil edasi Levadia, Paide ja Nõmme Kalju üritavad neil kannul püsida. Esimese võidu said tabelisse nii Tallinna Kalev kui ka Nõmme United, ent viimane mängis lõppenud nädalal meediaga peitust. Selle tulemusena läksid liikvele ebameeldivad kuulujutud.

Saatekava:

00:00 Publik ja pirukad
10:00 Vassiljevi küsimus
40:00 Flora ja rahakotid
01:02:00 Korra veel Jürgensist
01:11:00 Levadiale kullad kaela?
01:16:00 Paide tukkus jälle
01:18:00 Kalev sai võidu kätte
01:21:35 Unitedi treenerivahetuse tagamaad
01:33:20 Ennustused

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised