Tõehetk Eesti klubikorvpallis, Varrak meenutab lugu, mis ajas noore peatreeneri marru

JAGA:


Populaarseim kodune korvpallipodcast arutleb septembri teises saates mitmetel huvipakkuvatel teemadel. Stuudios on kolmik: Gert Kullamäe, Alar Varrak ja Ivar Jurtšenko.

Kuulajatele pakutakse huumoriga vürtsitatud kastmes arutelusid peamiselt Eesti korvpallist, aga mõistagi ei saada üle ega ümber ka NBA “mullis” toimuvast. Tarkade klubi vaidleb ja pakub lõpuks välja NBA finaali jõudvad meeskonnad.
Teemadena võetakse saates ette:
1) Järgmised kaks nädalat on Eesti klubikorvpallis tõehetk. Mis mõttes?
2) Mis juhtuks kui Kullamäe ja Varraku käsutada oleks klubitreenerina eelarve suurusjärgus 20 miljonit eurot? VTB liiga alustas, Krasnojarski Jenissei endise peatreener Oleg Okulovi eri.
3) Kes uuristas Eesti naiste korvpallikoondise peatreeneri Janne Schasmini jalgealust ja kellest võiks saada järgmine peatreener?
4) Leedu liiga alustas, Kristjan Kitsingu avamäng Lietuvos rytasega äratas Gert Kullamäes valusad mälestused.
5) Eestlased Hispaania kõrgliigas ja teistes välisliigades.
6) Mis saab meeste rahvuskoondise EM-valikmängudest? Kas FIBA korraldab novembri akna mängud sarnaselt NBA eeskujule “mullis”? On see reaalne?
7) Varrak meenutab valusat kogemust, kus ta noore peatreenerina kõrvetada sai. Ajakirjaniku aadressil lendas tuld ja tõrva. Ent nagu öeldakse – pole head ilma halvata ja vastupidi.

Kolmandat hooaega eetris olev korvpallipodcast ilmub käesolevast septembrist iga kahe nädala tagant. Delfi keskkonnas, PAF-i toetusel. Head kuulamist!

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Hiljutised