Tartu korvpalli uus tõus on kinni nelja tähe taga, ainult omadega pole võimalik Euroopat vallutada

JAGA:


Külalisena on sel korral stuudios Tanel Tein, kes on võtnud südameasjaks Tartu korvpalli esindusmeeskonna kõrgemale tasemele viimise.
Tein kuulub initsiatiivgruppi, kes alles hiljaaegu registreeris Rocki korvpalliklubi. Just Rocki aegasid Tein Tartu korvpalli tagasi tahaks. Siis oli korvpallimeeskonna vedajates ambitsiooni ja klubil raha. Praegu ta seda ei näe, vähemalt mitte piisaval hulgal. Lisaks veel juriidilised nüansid kui Tartu esindusklubi jääb “kinni” Tartu Ülikooli rüppe. Vaja oleks teistsugust lähenemist.

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Populaarsed

Hiljutised