Saage meenutab seika Campazzoga: arvasin, et see on suvaline tont, kes söödab Scolale palli tagasi

JAGA:


Podcasti “Pihtas Põhjas” külaliseks on Kristo Saage. Lõpuks ometi julges tulla. Gert Kullamäe puudumine julgustas, nüüd pääses rääkima. Muidu on eeter Kullamäe jutu all kogu aeg kinni.
Teemade ring sai väga lai – noorena Hollandis testimisel ja Ukrainasse minemata jätmine. Äkki suurim viga? Pehka ja ninaluu, elumerelained pealinnas, Rakvere Tarva edulugu, paha kogemus Leedus, oskuslik bussijuht Valga-Valkas, mäng Argentina koondisega ja kast õlut, uue Tarva üllatuslik edu Paf Eesti-Läti korvpalliliigas.

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Populaarsed

Hiljutised