Priit Vene: Robert Valge pidanuks mahtuma koondisesse, Žalgiris ei ole pelgalt Jasikeviciuse soolo

JAGA:


Korvpallipodcasti “Pihtas Põhjas” seekordseks külaliseks on Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna peatreener Priit Vene. Lisaks korvpallile tuleb olude sunnil juttu koroonaviirusest, kuna Priidu poeg Siim-Sander on Itaalias niiöelda karantiinivangis. Mis Itaalia kossuliigast üldse saab ja kas mängijatel tuleb hooaja viimasteks kuudeks leida uus töökoht?
Mõistagi pöörame vestluses palju tähelepanu Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnale. Personaalselt peatume Robert Valge, Kregor Hermeti ja Tanel Soku tegemistel. Räägime Tartu kontekstis ka noortekorvpallist.
Lahkame Euroliigat. Priit Vene on treenerina ühe hooaja Euroliiga karusselli kaasa teinud ja ta teab toimuvat väga hästi. Üritame paika saada kaheksa tiimi, kes pääsevad Euroliiga play-offi. Head kuulamist!

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Populaarsed

Hiljutised