Priit Ilver kunagisest palgarallist: USA-st tagasituleku järel rikuti mind kohe ära

JAGA:


Korvpallipodcasti “Pihtas Põhjas” 35.osa külaline on praegune Audentese spordigümnaasiumi direktor Priit Ilver. Läbi ja lõhki korvpalli taustaga, isa Tiit tulnud Tartu Riikliku Ülikooli eest mängides neljal korral Eesti meistriks (andmed ESBL-ist). Priit sai tiitleid kolm, neist esimese keskkoolipoisina. Oli üks esimesi, kes põrutas Eestist USA-sse ülikoolikossu mängima. Tuli tagasi ja sai rahapakkidega vastu pead. Kohe nii, et valus hakkas…
Audentese osas räägime dilemmast. Miks ei taha treenerid Audentese spordigümnaasiumisse tööle minna? Kandideerimisavaldusi laekub väga visalt. Hea tasemega õpilased, head baasid, aga treenerid ei taha tulla. Midagi justkui ei klapi. Vestlust veab Ivar Jurtšenko.

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Populaarsed

Hiljutised