Mis on ikkagi kriteeriumid, mille põhjal otsustada Toijala jätkamine? Kohtunikud riietatakse lahti

JAGA:


Korvpallipodcast „Pihtas Põhjas“ peab alanud hooaja teise koosoleku. Kohal, nagu ikka Gert Kullamäe, Janar Talts ja Ivar Jurtšenko. Lisaks kuulamisele on võimalik saadet nüüdsest ka vaadata.

Keskendume suurelt jaolt käimasolevatele Euroopa meistrivõistlustele. Veerandfinalistid on tänaseks päevaks teada, Eesti alagrupist jõudsid kaheksa hulka eeldatavad soosikud Kreeka ja Itaalia. Eesti koondis kaotas mõlemale alagrupis 21 punktiga. Meil on Euroopa eliiti jõudmiseks veel minna. Aga…
Kuidas ikkagi kokku võtta Eesti koondise mängud EM-il? Kas me olime loodetud tasemel, kuidas said hakkama nii mängijad kui ka treenerid? Lahkame momente, mis tekitasid vastakaid arusaamu ja tõstatasid küsimusi. Läheme personaalseks ning räägime konkreetsetest nimedest. Mõistagi saab peatähelepanu koondise peatreener Jukka Toijala, kelle osas tuleb õige pea langetada jätkamise või mitte jätkamise otsus. Kas jutt pooleli olevast teekonnast on ikka alus uue lepingu sõlmimiseks?

Räägime ka Euroopa meistrivõistlustest üldisemalt.
Palju on hambusse jäänud kohtunike arusaamatud otsused. Kullamäe toob kohtunike töös esile tahu, millest seni pole väga räägitud. Jurtšenko tutistab Leedu koondise abitreenereid, kes oleks pidanud skandaalses Leedu-Saksamaa mängus kohtunikele õigel hetkel valjuhäälse märkuse tegema, siis oleks kõik lahenenud.
Talts toob tähelepanekuid Milano mängusaali tribüünidelt, kus ta istus maailma paremate vilemeeste ja treenerite keskel ehk siis Eesti fännide tribüünil.

Saate lõpuosas vaatame põgusalt otsa klubihooajaks valmistumisele. PAF Eesti-Läti liiga alguseni on jäänud vähem kui kolm nädalat ning kõik meeskonnad peavad kontrollmänge. Pärnul ja Kalev/Cramol on ukse ees eurosarjade kvalifikatsioonid.

Sel hooajal teeme igas saates ennustusmängu korvpalli suurtoetaja PAF-i auhindadele, kus saavad kaasa lüüa kõik kuulajad-vaatajad. Sel korral küsime lihtsalt ja konkreetselt – „Kes tuleb Euroopa meistriks?“ Saatejuhid teevad ka omapoolse ennustuse. Pange vastused teele aadressile: [email protected], õigesti vastanute vahel loosime välja väärt auhinnakomplekti.

Kuna saade on nüüdsest liikuva pildiga, on meil uus rubriik – PILT JUTUSTAB. Korvpalliga seotud hetk või hetked, mille juurde annab saatejuhtidel mõnusalt muljetada. Seekord piilume aastasse 2015 ja seome seda kõike käesolevate Euroopa meistrivõistlustega.
Head vaatamist-kuulamist! Auhinnamängu vastuseid on võimalik teele panna kuni 16. septembrini, enne Euroopa meistrivõistluste poolfinaalide algust.

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Populaarsed

Hiljutised