Miks kutsuti Kullamäed Bambergi päevil Eesti presidendiks? Euroliiga ja Raieste debüüt

JAGA:


Käes on oktoober, mis tähendab paljude Euroopa korvpallisarjade käivitumist, vaatamata COVID-19 viiruse jätkuvale levikule. Õnneks korvpalli mängitakse ja see annab mõistagi kõneainet ka podcasti “Pihtas Põhjas” tegijatele. Stuudios, nagu ikka Gert Kullamäe, Alar Varrak ja Ivar Jurtšenko.

Hooaja kolmandas saates on teemasid rohkem kui küll:
* Pikem ülevaade Euroliiga algusest – Sander Raieste debüüt, Madridi Reali seisev vesi, uues kuues Kaunase Žalgiris ja peatreeneri Martin Schilleri survestamine Leedu meedia poolt, kiidulaul Istanbuli Fenerbahce peatreenerile Igor Kokoškovile.
* VTB Ühisliiga, eelkõige Kalev/Cramo vaatenurgast – avamäng Peterburi Zeniidiga, reisiga seotud pikk isolatsioon, Chavaughn Lewise tagasitulek ja palganumbrite pingpong, Kaarel Sibul jätkuvalt Cramo pingil.
* NBA finaalseeria LA Lakers – Miami Heat 2:0 – kas avamängu vigastused rikkusid finaalseeria, kuidas komplekteerida meeskonda, LeBron Jamesi kaebekiri kohtunike aadressil, Chicago Bullsi legendi Scottie Pippeni teravad tähelepanekud.
* PAF Superkarikas – meistriliiga tiimid näitasid esiliiga võistkondadele koha kätte, millised on järeldused ja kas tulekul on finaal Pärnu Sadam – BC Kalev/Cramo?
* Naiste koondisel uus peatreener, rahvusmeeskonna lootsi Jukka Toijala ringkäik mööda klubisid.
* Kristjan Kitsingu meeldivad esitused Leedu liigas.
* Gert Kullamäe meenutab päevi kui teda kutsuti Eesti presidendiks! Suht ebareaalne.

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Populaarsed

Hiljutised