Kohtunikud võiks mängudes terasemalt jälgida Tiit Sokku! Kellest saab korvpalliliidu president?

JAGA:


Korvpallitarkade klubi ehk podcast “Pihtas Põhjas” on maha saanud sügishooaja neljanda saatega. Stuudios Gert Kullamäe, Alar Varrak ja Ivar Jurtšenko.

Teemasid taaskord seinast seina – alustades õnnesoovidest, purunenud hammastest, presidendivalimistest, “Korvpalliromaanist” kuni eelmise kümnendi Portugal-Eesti EM-valikmänguni välja.

Seekordse saate peateemad:
* PAF Eesti-Läti korvpalliliigas seni kaotuseta püsinud BC Kalev/Cramo ja Pärnu Sadama vastasseisu järelkajad. Eesti “Valencia” ei vedanud välja? PAF liigast üldisemalt – mis on lahti TalTechi meeskonnaga? Kas on üldse midagi lahti? Üleskutse kohtunikele – jälgige terasemalt, mida teeb mängudes Tartu meeskonna abitreener Tiit Sokk.
* Sel kuul tulekul NBA draft. Kas mõni eestlane läheb kaubaks? Mida tähendab San Antonio Spursi, Detroit Pistonsi ja Orlando Magicu huvi Maik-Kalev Kotsari vastu? Ajakirjanikud on suutelised tavapäraseid õnnestumisi võimendama müstilisteks edulugudeks!
* Detsembris on tulekul Eesti korvpalliliidu üldkogu ja presidendivalimised. Kuluaarides mõnest potentsiaalsest presidendikandidaadist räägitakse, kas me näeme ka avalikku debatti ja vaatenurkade põrkumist?
* Euroliiga tähelepanekud – kuidas Baskonia võidu maha mängis, Jasikevicius hullab ka Barcelonas, Shane Larkin on tagasi, Himki sai esimese võidu, Tony Parker teeb vaatamata kaotustele Villeurbanne´i ASVEL-iga head asja.
* Kristjan Kitsing ning Vilniuse Lietuvos rytas. Kui keegi Eesti koondislastest on praegu hea ja kindel mees, enne koondise mulli, on see Kitsing! Milline on koondise üldine seis EM-valikmängude eel ja miks me ootame Tallinnasse Sergei Bazarevitšit.
* Alar Varrak meenutab lugu seoses Gert Kullamäega. Eelmine kümnend, koondisega Portugalis, kolmeste sadu, bassein, Tarmo Tiisler ja kõik muud jutud sinna juurde. Head kuulamist!

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Populaarsed

Hiljutised