Kes on Eesti korvpallis need kolm meest, kelle sõna maksab? Varrak lõhkab uudispommi

JAGA:


Kuulamiseks ja kaasa mõtlemiseks on valmis saanud korvpallipodcasti “Pihtas Põhjas” sügishooaja neljas osa. Stuudios, nagu ikka Gert Kullamäe, Alar Varrak ja Ivar Jurtšenko.

Teemasid maast laeni ja alustuseks mõistagi teema, mis paiskus õhku Kalev Kruusi ja Heino Endeni paari nädala tagusest pikemast jutuajamisest. Endeni sõnul oleks Eesti meeste korvpallikoondise peatreeneritoolile kohalikest treeneritest vaid kaks kandidaati. Kes ei ole väljaütlemistega kursis, võivad saate kontekstis lihtsasti ette aimata, kellest jutt. Mida Kullamäe ja Varrak asjast ise arvavad?

Saates peatume pikemalt FIBA Meistrite liigal, NBA finaalseerial, mõistagi Euroliigal ja VTB liigal. Juttu tuleb 0:20 kaotustest, vilemeeste ajuvabadest lennugraafikutest, 17-aastasest Nordi akadeemia kasvandikust, kes pääses platsile Moskva oblasti Himki vastu. Räägime PAF Superkarikast ja PAF Eesti-Läti liigast, kus suurimaks murelapseks on Kalev/Cramo meeskond, mis vaevleb koroonaviirusega. Kaua selline olukord kesta saab?

Lõpetuseks on arutluse all novembrikuised koondisemängud, mis peetakse “mullis”, nii naistele kui meestele. Arutluskäigu ajal lõhkab muuseas uudispommi Alar Varrak. Head kuulamist!

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Populaarsed

Hiljutised