Kas Müürsepp "terveneb"? Eesti korvpallikoondist tabas koduste EM-valikmängude eel mitu tagasilööki

JAGA:


Korvpallitarkade klubi “Pihtas Põhjas” on taaskord kokku saanud, et rääkida viimaste nädalate sündmustest. Teemasid on palju, alates kunagise Tartu Rocki mängujuhi George Tsintsadze vägevast tunnustusest kuni Eesti meeste korvpallikoondise komplekteerimise raskustest kodusteks EM-valiksarja mängudeks.

Värske info kohaselt jäävad 28. ja 30. novembri mängudest kõrvale koondise mitmed põhilülid. Konkreetsetel nimedel peatume saates pikemalt. Loomulikult räägime ka naiste korvpallikoondise äsjastest EM-valikmängudest Bosnias, kus tuli alla vanduda Bosnia ja Hertsegoviinale ning Šveitsile. Koondisega Sarajevos viibinud Alar Varrak selgitab lähemalt, mida tähendab “mullis” olek ja miks ta võrdleb saadud kogemust 5-tärni vanglaga.

Suurem tähelepanu langeb ka Euroliigale, kodusele PAF Meistriliigale, Martin Müürsepa imetabasele haigestumisele, NBA drafti eelsetele sündmustele, Eesti korvpalliliidu ainsale presidendikandidaadile ning meenutustele, mida kõike ootamatut võib kohtumise järgselt leida külalismeeskonna riietusruumist.
Saadet veavad Gert Kullamäe, Alar Varrak ja Ivar Jurtšenko. Head kuulamist!

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Populaarsed

Hiljutised