Eesti vilemehed pagesid pärast mängu riietusruumi. Miks? Kotsar ja Raieste peatreeneri jutule

JAGA:


On küll 12. jaanuar ja head soovid 2023. aastaks peaks juba soovitud olema, ent „Pihtas põhjas“ podcasti tegijaid see ei heiduta, soovime siin ja praegu, korvpallirahvale ning spordirahvale tervikuna head uut aastaringi.

Korvpallitarkade koosolekul hekseldavad akuutseid teemasid, nagu ikka, kolmeste kunn Gert Kullamäe, laualõvi Janar Talts ning mängujuht Ivar Jurtšenko.
Aasta algusele kohaselt minnakse teemadesse sisse hoogsalt ning kõigepealt võetakse tutist kinni Eesti olümpiakomiteel.
Aasta sportlaste valikul ilmnesid suured puudused. Konkreetselt meeste osakonnas. Kas Eestis jagatakse spordist midagi, sisulises plaanis, või medalite sära teeb EOK inimesed päris pimedaks?

PAF Eesti-Läti liiga sündmusi kajastades tuleme välja uue rubriigiga, mis keskendub vähe konkreetsemalt ühele mängule ning sel korral saab suuremat tähelepanu vastasseis BC Kalev/Cramo – Pärnu Sadam. Spetsiaalselt tehtud videoklipid ja intervjuud.
Jõuame otsapidi kohtunike teemani, kus Kullamäe annab teada 30. detsembril aset leidnud kummalisest käitumisest. Pärnu ja TalTechi mängu teenindanud vilemehed pagesid kohtumise järgselt riietusruumi ning sulgusid sinna, peatreeneritele kätt andmata. Kartus, ebaviisakus või midagi kolmandat?
Kas kohtunike teema juures ei peaks Eestis hakkama käituma sarnaselt Euroliigale?

Euroliiga ja NBA võib seekord panna ühte patta. Luka Doncic esines väljaütlemisega, et ta ei viitsi väga NBA-d vaadata, pigem jälgib Euroliigat. Kas sellega on kõik öeldud? Üks on tõsine mäng ja teine tsirkus?
Ka San Antonio Spursi legendaarne treener Gregg Popovic tegi vihje tsirkusele.
Euroliiga arutelu lõpus edastame palve Maik-Kalev Kotsarile ja Sander Raiestele, et nad läheks Baskonia peatreeneri Joan Penarroya jutule, konkreetse sportliku küsimusega: „Mis tunne on?“

Podcasti peatoetaja PAF-i auhinna võitis sel korral Ragnar Nurmik. Palju õnne! Võitjaga võetakse ühendust.
Eelmisel korral küsisime: „Kas mõnel Eesti noortekoondisel, U16 ja U18 vanused, õnnestub ära võita Baltic Sea Basketball Cup?“ Õige vastus oli „EI“.
Laekus 19 vastust, neist õigeks osutus 11. Tänud kõigile, kes kaasa mängisid.
Seekordne PAF-i auhinnamäng tuleb tavapärasest pisut erilisem. Küsime: „Kumb meeskond võidab 20. jaanuaril aset leidva kohtumise BC Kalev/Cramo – Tartu Ülikool/Maks&Moorits?“ Mäng toimub Tallinnas. Kui juhtub võitma Tartu, lisandub Janar Taltsi poolt auhinnapaketti kast kesvamärjukest.
Lööge julgelt kaasa ja pange vastused teele e-maili aadressile: [email protected].

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Populaarsed

Hiljutised