#93 Huvijuhist klassiõpetajaks, Egle Saarepere vol 2

JAGA:


Saatesari “Esimene aasta koolis” jätkub Egle Saareperega. Egle on pikalt töötanud noorsootöö vallas ning olnud huvijuht. Sel aastal liitus ta Noored Kooli programmiga ning on seni suurima, 14.lennu osaleja. Sügisest alustas ta tööd Tartu Forseliuse Koolis klassiõpetajana. Räägime Eglega tema teekonnast klassi ees ning teise trimestri rõõmudest ja raskustest.

Noored Kooli:
www.nooredkooli.ee/​

Tartu Forseliuse Kool:
www.tfk.tartu.ee/​

Alustavat Õpetajat Toetav Kool:
www.alustavatopetajattoetavko…​

“Õpime koos”
YoutTube: bit.ly/327qt5V
Spotify: spoti.fi/3bzOQfO​
Apple Podcasts: apple.co/2lHsXoY​
Google Podcasts: bit.ly/2WJS4ri​
Podcastid.ee: podcastid.ee/taskuhaalingud/h…​
Instagram: www.instagram.com/opimekoos/​
Facebook: www.facebook.com/opimekoos​
Patreon: www.patreon.com/opimekoos​

Kui soovid taskuhäälingut “Õpime koos” toetada, siis täname sind ühekordse annetuse eest MTÜ Tartu Loomemaja arveldusarve kontole EE437700771002831014. Kui sul on võimalus hakata meie püsitoetajaks, siis toeta meid Patreonis: www.patreon.com/opimekoos​

Veel võimalusi toetamiseks: prindi välja meie plakat www.linktr.ee/opimekoos​ ja riputa see oma kooli infotahvlile – nii aitad meie saadetel veel enamate kuulajateni jõuda. Jaga, laigi ja kommenteeri meie saateid ja postitusi.
Suur aitäh sulle!

Saates “Õpime koos” esitatud seisukohad ei pruugi ühtida Tartu Veeriku Kooli ega Tartu Forseliuse Kooli seisukohtadega.

Veel

Õpime koos
Õpime kooshttps://linktr.ee/opimekoos
“Õpime koos” on haridusteemaline taskuhääling, kus hariduselu praktikud ja visionäärid jagavad kuulajatele oma teadmisi, kogemusi ja ideid eesmärgiga pakkuda lihtsat ja mugavat võimalust õppimiseks ja inspireerumiseks.​ Saadet juhivad klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi. Kui sinagi said koos meiega uusi mõtteid ja inspiratsiooni, siis anna taskuhäälingule hoogu juurde. Telli meie kanal Soundcloudis või YouTube’is ning laigi, jaga ja kommenteeri meie postitusi sotsiaalmeedia kanalites, et jõuaksime rohkemate inimesteni ja saaksime koos Eesti hariduselu edendada.

Populaarsed

Hiljutised