#63 Muuseumiõpetaja Ave Viirma

JAGA:


Klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi õpivad koos taskuhäälingu loomist.

Tänane saatekülaline on muuseumiõpetaja Ave Viirma, kes töötab Tartu Mänguasjamuuseumi ja Teatri Kodu haridusprogrammide kuraatorina. Pisikeselt Ruhnu saarelt pärit 20-aastase õpetajakogemusega Ave võlus muuseumi vana maja ja südamlik kollektiiv. Räägime lähemalt tema väljatöötatud haridusprogrammidest ja tähelepanekutest erinevate klassikollektiivide juhendamisel.

Tartu Mänguasjamuuseum ja Teatri Kodu
www.mm.ee/et

“Õpime koos”
Instagram www.instagram.com/opimekoos
Facebook www.facebook.com/opimekoos
YouTube bit.ly/2Sn8GU7
Apple Podcasts apple.co/2lHsXoY
Podcastid.ee podcastid.ee/taskuhaalingud/haridus/opime-koos/

Kui soovid taskuhäälingut “Õpime koos” toetada, siis täname sind annetuse eest MTÜ Tartu Loomemaja arveldusarve kontole EE437700771002831014

Saates “Õpime koos” esitatud seisukohad ei pruugi ühtida Tartu Veeriku Kooli ega Tartu Forseliuse Kooli seisukohtadega.

Veel

Õpime koos
Õpime kooshttps://linktr.ee/opimekoos
“Õpime koos” on haridusteemaline taskuhääling, kus hariduselu praktikud ja visionäärid jagavad kuulajatele oma teadmisi, kogemusi ja ideid eesmärgiga pakkuda lihtsat ja mugavat võimalust õppimiseks ja inspireerumiseks.​ Saadet juhivad klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi. Kui sinagi said koos meiega uusi mõtteid ja inspiratsiooni, siis anna taskuhäälingule hoogu juurde. Telli meie kanal Soundcloudis või YouTube’is ning laigi, jaga ja kommenteeri meie postitusi sotsiaalmeedia kanalites, et jõuaksime rohkemate inimesteni ja saaksime koos Eesti hariduselu edendada.

Populaarsed

Hiljutised