#49 Kooliõe tööst ja koolilaste tervisest, Jaanika Saarepuu

JAGA:


Klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi õpivad koos taskuhäälingu loomist.

Seekordse saatega tunnustame kõiki tublisid kooliõdesid.
Meie saatekülaline on kooliõde Jaanika Saarepuu, kes töötas pikalt Veeriku põhikoolis enne kui jõudis Hugo Treffneri Gümnaasiumisse. Jaanika räägib oma igapäevatööst, milliste muredega õpilased tema poole pöörduvad ja kellega teeb ta koostööd. Jaanika kinnitab, et armastab oma tööd koolis, sest see on väljakutset pakkuv ja võimaldab inimesele läheneda holistiliselt.
Kui sinu koolis pakutakse tervishoiuteenust ja seal töötab kooliõde, kes abistab lapsi ükskõik mis mures, siis lisa tema nimi kommentaaridesse.

#taskuhääling #õpimekoos #koolilaps #tervis #kooliõde #kooliõendus #tervisekabinet #meditsiin #TunnustameKooliõde

Kui soovid taskuhäälingut “Õpime koos” toetada, siis täname sind annetuse eest MTÜ Tartu Loomemaja arveldusarve kontole EE437700771002831014

Saates “Õpime koos” esitatud seisukohad ei pruugi ühtida Tartu Veeriku Kooli ega Tartu Forseliuse Kooli seisukohtadega.

“Õpime koos”
Instagram www.instagram.com/opimekoos
Facebook www.facebook.com/opimekoos
YouTube bit.ly/2Hr8ahY
Podcastid podcastid.ee/taskuhaalingud/haridus/opime-koos/

Veel

Õpime koos
Õpime kooshttps://linktr.ee/opimekoos
“Õpime koos” on haridusteemaline taskuhääling, kus hariduselu praktikud ja visionäärid jagavad kuulajatele oma teadmisi, kogemusi ja ideid eesmärgiga pakkuda lihtsat ja mugavat võimalust õppimiseks ja inspireerumiseks.​ Saadet juhivad klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi. Kui sinagi said koos meiega uusi mõtteid ja inspiratsiooni, siis anna taskuhäälingule hoogu juurde. Telli meie kanal Soundcloudis või YouTube’is ning laigi, jaga ja kommenteeri meie postitusi sotsiaalmeedia kanalites, et jõuaksime rohkemate inimesteni ja saaksime koos Eesti hariduselu edendada.

Populaarsed

Hiljutised