#158 Kes ja miks on haridussaadik? Education Estonia

JAGA:


Tänane saade valmis koostöös Education Estoniaga. Maailma huvi Eesti hariduse vastu on suur. Hea koolijuht, õpetaja või haridusspetsialist, liitu Education Estonia haridussaadikute võrgustikuga ja aita Eesti suuremaks rääkida.

Tänases saates tutvustab Education Estonia projektijuht Kai Koort võrgustiku tegevusi ning kuuleme koolijuhtidelt, miks nemad on haridussaadikud ja oma koolis väliskülalisi vastu võtavad. Sõna saavad Luule Niinesalu Peetri Lasteaed-Põhikoolist, Tiina Tiit Pelgulinna Gümnaasiumist ja Liivi Raudsepp Tartu Rakenduslikust Kolledžist (VOCO). Saate lõpus kuuled lugu sellest, kuidas Tallinna Meelespea Lasteaia direktor Kristina Märks viis kogu kollektiivi tasuta Soome.

Liitu haridussaadikutega:
www.educationestonia.org/et/saadik/

Education Estonia:
www.educationestonia.org/

Õpime koos
www.opimekoos.ee

Kuula meid:
SoundCloud: www.soundcloud.com/opimekoos
YouTube: www.youtube.com/@opimekoos
Spotify: spoti.fi/3bzOQfO
Apple Podcasts: apple.co/2lHsXoY
Google Podcasts: bit.ly/2WJS4ri

Jälgi meid:
Instagram: www.instagram.com/opimekoos
Facebook: www.facebook.com/opimekoos

Toeta meid:
www.buymeacoffee.com/opimekoos
www.patreon.com/opimekoos

Aitäh Sulle ja kuulmiseni!

Saates Õpime koos esitatud seisukohad ei pruugi ühtida Tartu Veeriku Kooli ega Tartu Forseliuse Kooli seisukohtadega.

Veel

Õpime koos
Õpime kooshttps://linktr.ee/opimekoos
“Õpime koos” on haridusteemaline taskuhääling, kus hariduselu praktikud ja visionäärid jagavad kuulajatele oma teadmisi, kogemusi ja ideid eesmärgiga pakkuda lihtsat ja mugavat võimalust õppimiseks ja inspireerumiseks.​ Saadet juhivad klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi. Kui sinagi said koos meiega uusi mõtteid ja inspiratsiooni, siis anna taskuhäälingule hoogu juurde. Telli meie kanal Soundcloudis või YouTube’is ning laigi, jaga ja kommenteeri meie postitusi sotsiaalmeedia kanalites, et jõuaksime rohkemate inimesteni ja saaksime koos Eesti hariduselu edendada.

Populaarsed

Hiljutised