#157 Eesti keel ja meel Brüsselis. Edward Kess

JAGA:


Saatesari “Õpime koos Euroopas” tutvustab ja loob koostöövõimalusi piiri taga tegutsevatega haridusmaastiku inspireerivate eestlastega.

Meie tänaseks saatekülaliseks on Brüsseli II Euroopa Kooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja Edward Kess. Edward on pedagoogina töötanud 22 aastat, millest 8 Brüsselis. Saates meenutab Edward oma esimesi kogemusi ja õppetunde õpetajatöös ning Brüsselisse jõudmise lugu. Saame aimu tööst Brüsseli II Euroopa Koolis, kus Edward, olles ainuke eesti keele õpetaja, justkui üksiku hundina eesti keelt ja meelt hoiab. Kuuleme, mida ja kuidas õpivad Eestist Brüsselisse elama suundunud eestlased ning mille poolest erineb pedagoogitöö Eestis ja Brüsselis.

Head kuulamist!

Brüsseli II Euroopa Kool:
eeb2.be/

Saate ilmumist rahastas Eesti Vabariigi Välisministeerium ning toetas Integratsiooni Sihtasutus. www.integratsioon.ee/ kodulehelt leiad vajaliku info eesti keele õppimise ning Eestis elamise ja tagasipöördumise kohta.

“Õpime koos”
www.opimekoos.ee

Jälgi meid sotsiaalmeedias:
Instagram: www.instagram.com/opimekoos/
Facebook: www.facebook.com/opimekoos

Anna meile hoogu juurde ja hakka hariduse häälekandja püsitoetajaks:
www.patreon.com/opimekoos

Kui soovid taskuhäälingut “Õpime koos” ühekordselt toetada, siis täname sind annetuse eest MTÜ Tartu Loomemaja arveldusarve kontole EE437700771002831014

Veel

Õpime koos
Õpime kooshttps://linktr.ee/opimekoos
“Õpime koos” on haridusteemaline taskuhääling, kus hariduselu praktikud ja visionäärid jagavad kuulajatele oma teadmisi, kogemusi ja ideid eesmärgiga pakkuda lihtsat ja mugavat võimalust õppimiseks ja inspireerumiseks.​ Saadet juhivad klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi. Kui sinagi said koos meiega uusi mõtteid ja inspiratsiooni, siis anna taskuhäälingule hoogu juurde. Telli meie kanal Soundcloudis või YouTube’is ning laigi, jaga ja kommenteeri meie postitusi sotsiaalmeedia kanalites, et jõuaksime rohkemate inimesteni ja saaksime koos Eesti hariduselu edendada.

Populaarsed

Hiljutised