#135 Üks asi korraga! Kaire Kollom-Vahtra

JAGA:


Head õpetajate päeva, kallid kuulajad!

Meie tänaseks saatekülaliseks on õpetaja ja mentor Kaire Kollom-Vahtra, kes on kui elukestva õppe kehastus. Kaire tundis 39-aastaselt, et tal on, mida jagada ning suundus ülikooli õpetajaks õppima. Ta astus Tartu Ülikooli kutseõpetaja erialale ning üsna pea alustas ka tööd Kammeri koolis käsitöö- ja kodunduse õpetajana. Kui bakalaureusekraad käes, jätkas Kaire õpinguid Tartu Ülikooli magistris haridusinnovatsiooni erialal. Kahjuks jõudis Kaire pereelu, töö ja õpingute balansseerimisel läbipõlemiseni, kuid on peale aastast pausi, tagasi koolis. Saates jagab Kaire meiega oma elukogemust ja põhimõtteid, millest üks on “Iga päev natuke ja üks asi korraga”.

Aitäh Koolibri Kirjastus, kellega koostöös loosime õpetajate päeva puhul välja ühele õnnelikule kuulajale saates kasutatud motivatsioonikaarte. Kui loosiõnnele lootma ei taha jääda, siis saad kaardid endale soetada siit: koolibri.ee/et/raamatud/motivatsioonikaardid/9356

Head kuulamist!

Kaire Kollom-Vahtra
www.facebook.com/kaire.kollomvahtra

Kaire juhendamine ja mentorlus
www.facebook.com/kaire.koolitused

Kaire lapitööd
www.facebook.com/kaire.lapitood

8+8+8 tasakaalu kell:
shorturl.at/JQ179

Kuula meid:
YouTube: www.youtube.com/channel/UC79s56RUnB7xKbkr9bbq0Lg
Spotify: spoti.fi/3bzOQfO
Apple Podcasts: apple.co/2lHsXoY
Google Podcasts: bit.ly/2WJS4ri

Jälgi meid:
Instagram: www.instagram.com/opimekoos/
Facebook: www.facebook.com/opimekoos

Kui sulle meeldib see, mis me teeme, siis toeta meid:
www.buymeacoffee.com/opimekoos
www.patreon.com/opimekoos

Aitäh Sulle ja kuulmiseni!

Saates Õpime koos esitatud seisukohad ei pruugi ühtida Tartu Veeriku Kooli ega Tartu Forseliuse Kooli seisukohtadega.

Veel

Õpime koos
Õpime kooshttps://linktr.ee/opimekoos
“Õpime koos” on haridusteemaline taskuhääling, kus hariduselu praktikud ja visionäärid jagavad kuulajatele oma teadmisi, kogemusi ja ideid eesmärgiga pakkuda lihtsat ja mugavat võimalust õppimiseks ja inspireerumiseks.​ Saadet juhivad klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi. Kui sinagi said koos meiega uusi mõtteid ja inspiratsiooni, siis anna taskuhäälingule hoogu juurde. Telli meie kanal Soundcloudis või YouTube’is ning laigi, jaga ja kommenteeri meie postitusi sotsiaalmeedia kanalites, et jõuaksime rohkemate inimesteni ja saaksime koos Eesti hariduselu edendada.

Hiljutised