#130 Võõrkeeleoskusest kui võluvõtmest, läbipõlemisest ja tänutundest. Carmen González Garciá

JAGA:


Taskuhääling “Õpime koos” otsustas uurida, kuidas hoitakse eesti keelt ja kultuuri erinevates Euroopa riikides ning kuidas toimivad sealsed Eesti koolid.

Integratsiooni Sihtasutuse toel asusimegi ringreisile ning saatesarja “Õpime koos Euroopas” jooksul saame läbi persoonilugude teada igaühe Eesti lugu ning saame aimu, kuidas toimib kohalik elu ja koolisüsteem.

Tänane saade jõuab sinuni Hispaania kuurortlinnast Marbellast ning meie saatekülalisteks on õppekeskus ISE õpetaja Carmen, kes räägib hispaania, vene, eesti, inglise, prantsuse ja itaalia keelt ning jagab saates Hispaania, Venemaa ja Eesti koolikogemust. Eestisse 8.klassi tulnud ja siin seitse aastat elanud Carmen jõudis samaaegselt kahe riigi koolisüsteemi läbides ning edasi ülikoolis võõrkeeles õppides ja samal ajal koolis õpetajana töötades läbipõlemiseni. Teadlikke valikuid tehes on ta õnneks jõudnud tagasi kooli, täpsemalt õppekeskusesse ISE ning mõtleb suure tänutundega Eestis armsaks saanud õpetajale Mirjam Hallingule, kes talle ja tema õele eesti keelt õpetas.

Inspireerivat kuulamist!

Saate ilmumist rahastas Eesti Vabariigi Välisministeerium ning toetas Integratsiooni Sihtasutus. www.integratsioon.ee/ kodulehelt leiad vajaliku info eesti keele õppimise ning Eestis elamise ja tagasipöördumise kohta.

Õppekeskus ISE
oppekeskusise.ee/
www.facebook.com/oppekeskusise/

“Õpime koos”

Kuula saateid:
YouTube: www.youtube.com/channel/UC79s56RUnB7xKbkr9bbq0Lg/featured
Spotify: spoti.fi/3bzOQfO
Apple Podcasts: apple.co/2lHsXoY
Google Podcasts: bit.ly/2WJS4ri

Jälgi meid sotsiaalmeedias:
Instagram: www.instagram.com/opimekoos/
Facebook: www.facebook.com/opimekoos

Anna meile hoogu juurde ja hakka taskuhäälingu püsitoetajaks:
www.patreon.com/opimekoos

Kui soovid taskuhäälingut “Õpime koos” ühekordselt toetada, siis täname sind annetuse eest MTÜ Tartu Loomemaja arveldusarve kontole EE437700771002831014

Veel

Õpime koos
Õpime kooshttps://linktr.ee/opimekoos
“Õpime koos” on haridusteemaline taskuhääling, kus hariduselu praktikud ja visionäärid jagavad kuulajatele oma teadmisi, kogemusi ja ideid eesmärgiga pakkuda lihtsat ja mugavat võimalust õppimiseks ja inspireerumiseks.​ Saadet juhivad klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi. Kui sinagi said koos meiega uusi mõtteid ja inspiratsiooni, siis anna taskuhäälingule hoogu juurde. Telli meie kanal Soundcloudis või YouTube’is ning laigi, jaga ja kommenteeri meie postitusi sotsiaalmeedia kanalites, et jõuaksime rohkemate inimesteni ja saaksime koos Eesti hariduselu edendada.

Hiljutised