#121 Pariisi Eesti Kool – Kogukonnas peitub võlu. Moonika Kungla

JAGA:


Taskuhääling “Õpime koos” otsustas uurida, kuidas hoitakse eesti keelt ja kultuuri erinevates Euroopa riikides ning kuidas toimivad sealsed Eesti koolid.

Integratsiooni Sihtasutuse toel asusimegi ringreisile ning saatesarja “Õpime koos Euroopas” jooksul saame läbi persoonilugude teada igaühe Eesti lugu ning saame aimu, kuidas toimib kohalik elu ja koolisüsteem.

Tänane saade jõuab sinuni Prantsusmaa pealinnast Pariisist ning meie saatekülalisteks on Pariisi Eesti Kooli juht ja õpetaja Moonika Kungla.

Saates kuuled Pariisi Eesti Kooli eripäradest ning seal töötavatest õpetajatest ja osalevatest peredest. Moonika jagab oma Prantsusmaale elama asumise lugu ning seda, kuidas hoiab tema eesti keelt ja kultuuri kakskeelses peres.

Prantsusmaale elama asumise lugu ja millega nad tegelevad Pariisi Eesti Koolis. Kertu räägib ka oma lapse koduõppe korraldusest ja elust Prantsusmaal.

Integratsiooni Sihtasutuse kodulehelt leiad vajaliku info eesti keele õppe ning Eestis elamise ja tagasipöördumise kohta: www.integratsioon.ee/

“Õpime koos”

Kuula saateid:
YouTube: bit.ly/327qt5V
Spotify: spoti.fi/3bzOQfO
Apple Podcasts: apple.co/2lHsXoY
Google Podcasts: bit.ly/2WJS4ri

Jälgi meid sotsiaalmeedias:
Instagram: www.instagram.com/opimekoos/
Facebook: www.facebook.com/opimekoos

Anna meile hoogu juurde ja hakka taskuhäälingu püsitoetajaks:
www.patreon.com/opimekoos

Kui soovid taskuhäälingut “Õpime koos” ühekordselt toetada, siis täname sind annetuse eest MTÜ Tartu Loomemaja arveldusarve kontole EE437700771002831014

Veel

Õpime koos
Õpime kooshttps://linktr.ee/opimekoos
“Õpime koos” on haridusteemaline taskuhääling, kus hariduselu praktikud ja visionäärid jagavad kuulajatele oma teadmisi, kogemusi ja ideid eesmärgiga pakkuda lihtsat ja mugavat võimalust õppimiseks ja inspireerumiseks.​ Saadet juhivad klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi. Kui sinagi said koos meiega uusi mõtteid ja inspiratsiooni, siis anna taskuhäälingule hoogu juurde. Telli meie kanal Soundcloudis või YouTube’is ning laigi, jaga ja kommenteeri meie postitusi sotsiaalmeedia kanalites, et jõuaksime rohkemate inimesteni ja saaksime koos Eesti hariduselu edendada.

Populaarsed

Hiljutised