53. saade (26.05.2018) Mis oleks, kui otsiks eksile ise uue naise?

JAGA:


«Naistejuttude» stuudios arutavad täna Kristina Herodes ja Dagmar Lamp erinevatel elulistel teemadel. Milliseid inimesi ja miks me ligi tõmbame? Miks lühikesed mehed on kompleksides? Mis kompleksid on naistel? Millised on üldse inimeste ilusad isikuomadused?
Arutame ka erinevate meesteetenduste üle, mis sel kevadel on lavadel olnud, nii Jesper Parve & co esinemistest, kui ka Veikko Tääri & co etendusest “Mehed”.
Lisaks räägime sellest, kas naine peaks eksile uue naise otsima. Miks inimesed seda üldse teevad? Mis on emotsionaalne töö, mida naised pärast suhte lõppemist tegema peavad – ja miks nad seda meestest rohkem peavad tegema?
Veel annab Kristina Dagmarile nõu, kuidas usaldada elu ning milline on «hea» kontroll ning milline «halb» kontroll, mida elus rakendama peaks. Kõrvalepõikena arutleme, kas naised ikka peavad lollid välja nägema. Ühesõnaga: saade sai nagu kapsas, lipp lipi, lapp lapi peal.

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Hiljutised