"Mehed ei nuta": Tänaku šansid läinud, aga Evansil? Kossukoondisel lootust esikohaks?

JAGA:


8. augusti “Mehed ei nuta” peateemad:

– Soome MM-ralli kokkuvõte. Mullune esikolmik (Ott Tänak, Kalle Rovaneperä ja Esapekka Lappi) oli reedega audis – kas kohapeal käinud Peep mingit põnevust üldse sai? Kas Tänaku tiitlilootused on läinud, aga Elfyn Evans ja Thierry Neuville viskavad veel Rovanperäle kinda? Helgemalt poolelt: kas Georg Linnamäe astus sammu edasi? Kui tõsiselt võtta rahvusvahelises meedias Soome ralli eel ringlema asunud jutte selle kohta, et Hyundai jahib Tänaku allkirja? Või hoopis läheb Sebastien Ogier Hyundaisse?
– Kas epeenaiskond võetakse riigi palgalt maha? Septembrini anti armuaega, kuid olümpiavõitjad saavad A+ asemel B-kategooria palka.
– TalTechi korvpallinaiskond ja samaga Eesti professionaalne naiste korvpall lõpetas ootamatult tegevuse. Kes ja mida peaks tegema, et Tallinnas, Tartus ja Keilas oleks naiste profitiimid, nagu tõsistes korvpalliriikides?
– Kui tugev on Eesti korvpallikoondis enne olümpiakvalifikatsiooni Tallinnas? Kuidas nüüd ikkagi nõnda, et koduselt turniirilt nõnda palju põhimehi eemale jääb?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Hiljutised