"Mehed ei nuta": Drell näitas, et on NBAs mängumees? Kriitika vehklemisliidu suunas valla!

JAGA:


16. aprilli “Mehed ei nuta” peateemad:

– Henri Drell teenis hooaja eelviimases kohtumises Chicago Bullsi eest esimest korda tõsiseid minuteid ja – tundub, et suutis näidata, et on mängumees ka NBA tasemel?

– Eesti epeenaiskonna peatreener Kaido Kaaberma tahab Katrina Lehise vehklemisnaiskonnast välja jätta ka Euroopa meistrivõistlustelt. Absurd või igati põhjendatud?

– Ikkagi-ikkagi: kõik märgid viitavad, et Jürgen Henn on võtmas Thomas Häberlilt Eesti jalgpallikoondise peatreeneri kohta üle. Kiidame heaks?

– Leedu talent Mykolas Alekna tegi seda, mida ei suutnud isa Virgilijus, Gerd Kanter ja veel ports tippkettaheitjaid mitu aastakümmet: purustas Jürgen Schulti maailmarekordi. Aga kui palju see “karjamaa-rekord” ikkagi väärt on?

– Kisub teravaks: BC Kalev/Cramo kaotas Eesti-Läti liiga poolfinaali teises mängus Ventspilsis kindlalt. Kas unistuste finaal Prometey’ga ohus?

– Konstantin Vassiljev loobus Eesti jalgpallikoondise kaptenipaelast ja põhjendas seisukohata seisukohavõtte Ukraina sõja teemadel patsifismiga. Kas sellega loeme saaga lõppenuks?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised