"Mehed ei nuta": Neuville kritiseeris Tänaku katkestamist asja eest? Mark Lajal näitas tipu ainest?

JAGA:


2. juuli “Mehed ei nuta” peateemad:

– Hirv rikkus Ott Tänaku ralli, aga – tegelikult nägime väga paljutõotavat kiirust? Kas Thierry Neuville kritiseeris Tänaku laupäevast katkestamist asja eest?
– Mark Lajal jõudis läbi kvalifikatsiooni põhirurniirile ja andis seejärel Wimbledoni peaväljakul tiitlikaitsja Carlos Alcarazile vägeva lahingu. Siit hakkab mingi lugu tekkima?
– Epeenaiskonna peatreener Kaido Kaaberma paneb ameti maha. Hea või halb? Kas sobivat järglast üldse leidub?
– Eesti meistrivõistlused kergejõustikus: Rasmus Mägi oli kõva, Rasmus Roosleht hea, ülejäänu… Olümpiakohad suures plaanis selged?
– Jalgpalli EM: Itaalia oli häbiväärne, Inglismaa õnnelik, Hispaania vägev, Saksamaa oli Saksamaa, väiksed riigid tublid, aga mitte piisavalt?
– Kuidas õnnestub Aivar Kuusmaal tõsta Tartu esindusmeeskond tiitlivõitjaks?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised